Bilim konuşalım ailesi olarak ziyaretçilerimizin kişisel haklarına son derece saygı duyarak kişisel bilgilerinize ait gizlilik politikası metnimizi arz ederiz.

 

Tüm web siteleri gibi Bilim Konuşalım da ziyaretçilerinin birtakım basit kişisel bilgilerini toplayarak bünyesinde muhafaza eder. IP adresiniz, tarayıcı bilgileriniz, internet servis sağlayıcınız, siteye giriş ve çıkış sayfalarınız, tıklama miktarları gibi basit bilgiler, sitenin bakım ve yönetim amaçları ve istatistik analizleri için kaydedilirler.Bu kişisel bilgileriniz site yöneticisi tarafında görülür ve başkaları ile paylaşılmaz.

 

Gerekli görüldüğü takdirde Bilim Konuşalım web sitesindeki bazı uygulamalar, okuyucuya/kullanıcıya yönelik iyi hizmet verebilmek adına web geçmişi bilgileri ve kullanıcı ayarları çerezleri kullanarak kaydedip saklanabilmektedir.

 

Bilim Konuşalım herhangi bir sayfadan ya da metin içindeki kaynakça  kısmından çeşitli internet adreslerine link vermektedir. Bağlantı verilen ya da banner çalışması yapılan web sitelerinin içeriğinden ya da gizlilik politikalarından bilimkonusalim.com sorumlu tutulamaz.

 

Bilim Konuşalım web sitesini kullandığınız süre boyunca gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılmaktasınız ve gizlilik politikasında yapılan herhangi bir değişim veya ekleme-çıkarmayı da kabul ediyor sayılacağınız için sık sık gizlilik politikamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

 

Gizlilik politikamız hakkında görüş ve önerileriniz için  İLETİŞİM kısmından bize ulaşabilirsiniz.